امکان انجام پخش زنده از طریق یوتیوب

youtube live streaming

مقاله‌ای از searchenginejournal -در این هفته، یوتیوب اعلام کرد قابلیت پخش زنده ( live Streaming )  به اپ این شرکت افزوده خواهد شد. در ابتدا، این قابلییت برایی برخی کاربران منتخب فعال خواهد شد، و در نهایت باید منتظر عرضه نسخه عمومی این قابلیت در آینده بود.

هم اکنون این امکان برای کانالهایی که مورد تاییید یوتیوبب قرار گرفته اند ( Verified )  از طریق استدیوی سازندگان ( creator Studio ) وجود دارد. پخش زنده از طریق اپ موبایل این قابلیت را بسیار در دسترس تر خواهد نمود، و این پتانسیل را دارد که منجر به تولید محتواهای جذاب تری برای بازدیدکنندگان شود.

برای این کار اپ جداگانه‌ای مورد نیاز نخواهد بود، قابیت پخش زنده از درون اپ موبایل یوتیوب در دسترس خواهد بود. آغاز پخش زنده از طریق این اپ در فضای آزاد، به سادگیِ فشاردادن دکمه قرمز زنگ در سمت راست صفحه خواهد بود.

هنگامی که پخش زنده –شما-  آغاز می‌شود، گزینه‌ای برای اطلاع به دنبال‌کنندگان کانال شما در دسترس خواهد بود، که به آنان پیام می‌دهد که شما بر روی آنتن هستید 🙂 . در ضمن امکان خصوصی یا عمومی کردن، پخش زنده نیز از سایر قابلیت های این برنامه است.  زمانی که پخش زنده شم به اتمام رسید، امکان مشاهده آن در کانال یوتیوب شما فراهم خواهد بود.

فیس‌بوک و توییتر جربان های را در فضای ویدیوی زنده به راه انداختند. بزرگترین چچالش یوتیوبب هم اکنون این است که کمپین‌ها و پخش کنندگان زنده live streamers را متقاعد کند که از پلتفرم آن‌ها – یوتیوب- برای این کار استفاده کنند. یکی از مزیت‌ها و نقاط وت یوتیوب این است که همیشهه در مورد ویدئو بوده است، و جایگاه مطمعنی نزد بینندگان و تولیدکنندگان ویدیویی دررد.

مشاهده و ارساال ویدیوهای زنده از طریق تمام پلتفرم‌های موباییل که هم‌اکنون وجود دارند، امکانپذیر خواهدبود.

(11پست ها)

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.